“Робити все, щоб краще жилося…”

Черкаські депутати працюють добре, але можуть ще краще. Такий висновок зробив Володимир Гресь. На останній сесії обласної ради голова депутатського корпусу зачитав звіт. У ньому йшлося не лише про здобутки, а й про проблеми регіону. Колеги високо оцінили роботу керівника. По тому приступили до обговорення наболілих проблем. Більше про це – у сюжеті Юлії Кропиви.

Біля стін обласної ради народних обранців зустрічали мітингувальники.
Цього разу вони не вдавалися до радикальних дій. Обдурені вкладники кредитних спілок звертались до депутатів за допомогою. Утім, марно. Депутати поспішали до сесійної зали. По нагороди.
Після урочистих моментів висуванці з народу перейшли до справ. Соціаліст Володимир Веретільник шукав у колег підтримки, щоб впорядкувати Пагорб Слави.

Володимир Веретільник, депутат обласної ради: «Дірки залатані, грудки землі, скопаної ще в квітні. Бур’ян суцільний».
Щоб упорядкувати пам’ятники, донецькі та луганські колеги погодилися пожертвувати місячною заробітною платою.

Черкаські ж депутати не такі багаті, тому вирішили відкрити благодійний рахунок.
На сесії депутати переймалися освітніми та медичними питаннями, сільськими та міськими проблемами. Голова депутатського корпусу Володимир Гресь наголосив на необхідності створення сільських кооперативів.

Володимир Гресь, голова обласної ради: «Щоб прибутки отримували не посередники, а виробники, а ціни стали доступними для населення. Сільські голови – рушійна сила, вони об’єднають селян у кооперативи, мають піклуватися про технічне забезпечення та справедливі ціни».
Також Володимир Гресь говорив про енергоощадливі технології, заборгованість із заробітної плати, приватні та комунальні аптеки.
Депутати, які ознайомилися зі звітом голови облради, відзначили єдність народних обранців, незважаючи на приналежність до різних політичних партій.
Микола Кулінський, депутат обласної ради: «Ми поменше повинні звертати увагу на те, з якої ми партії, адже ми українці і повинні робити все, щоб краще жилося людям».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x