Рідний батьку, вітаємо!

Цими вихідними світ відзначатиме день батька. Ідея створити свято для татусів з’явилася у Сонори Смарт із Вашингтона ще сто років тому. Вона хотіла висловити прихильність своєму батькові. Його звали Вільям Смарт. Дружина померла при народженні шостої дитини. Так, батько-одинак сам виховав новонародженого і ще п’ятьох дітей. На Черкащині проблема неповних сімей – гостра. Найчастіше одиначками з дітьми залишаються матері. Але буває й навпаки. Кореспонденти ВІККА-НОВИН відшукали на Черкащині батька-одинака, який сам старанно намагається виконувати батьківський обов’язок за двох. З великою сім’єю познайомилася Наталя Кириленко.

50-річний Віталій Підгорний сам виховує десятьох дітей. Дружина померла три роки тому. Наймолодшому Вадиму сьогодні 8 років. Найстаршому Олександрові – 30. Батько-одинак Віталій Підгорний більше 20-ти років пропрацював на ВАТ «Черкасигаз». Нещодавно втратив роботу. Відтепер 800 гривень на місяць – ліміт для виживання багатодітної родини Підгорних.
Віталій Підгорний, батько-одинак: «Я їжджу велосипедом і ходжу пішком. Я пішки раніше ходив до «Черкасигазу», годину десять забирало. За ті гривню п’ятдесят, знаю: як два по 1,50, то це вже буханка хліба».
Чай п’є лише раз у рік, коли росте смородина та вишня, – зізнається Віталій Підгорний. Усе до копійки віддає старшим донькам, аби самі розпоряджалися грішми. Ані одежини, ані взуття собі не купує. Носить те, що добрі люди дають.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net