Риболовля як спорт

Риболовля як спорт. Затяті черкаські рибалки змагалися у Першому відкритому кубку області. Серед учасників – лише умільці вправлятися з фідером – спеціальною снастю з годівничкою, розрахованою на вилов риби із дна. Участь у незвичайному турнірі взяли десятеро черкасців – як досвідчені рибалки-фідеристи, так і любителі-початківці. У кого клювало найкраще, знає Ірина Гришко.

Для проведення риболовного турніру обрали пляж на Митниці поблизу кав’ярні «Марина». Розпочали о 4 годині ранку. Кожному учаснику – по номеру та сектору. Озброївшись фідером та усім необхідним інвентарем, рибалки закинули свої вудки.
Володимир Ігнатов, головний суддя: «Спортсмен повинен мати фідер, використовувати одну годівничку і один гачок, у воді повинна перебувати одна снасть».
І учасники, і організатори горді з того, що їхнє хобі в Черкасах вийшло на рівень спортивних змагань. Передував кубку турнір із вилову хижої риби у Сокирному.
Володимир Ігнатов, головний суддя: «Для нас це знаменна подія, бо нещодавно ми заснували Черкаську обласну федерацію риболовного спорту».
За тиждень організатори планують провести змагання з вилову хижої риби з човна та готуватися до республіканських змагань. А тим часом у черкаських фідеристів клює. Здобич учасників – уклейка та плотва.

Максим Руденко, учасник: «Треба працювати на результат».
Ураховуючи те, що змагання проводять уперше, учасникам зараховують усю здобич.
Володимир Ігнатов, головний суддя: «Іде в залік уся риба».
Англійська донна вудка, фідер для братії рибалок – відкриття 21століття. Її популярність зростає з кожним роком. На те є причини.
Сергій Фролов, учасник: «Приємно ловити на таке, іноді трапляється короп 10 кг».
Можливості вилову риби на фідер підсумували о 10:00. Зі значним відривом від суперників перемогу у кубку здобув Максим Руденко. Секрети вдалої риболовлі учасник не розголошує.
Максим Руденко, учасник: «Секрети на те й існують, щоб їх не розповідати, але це допомагає».
Друге місце дісталося смілянину Анатолію Синявському, третє – черкасцю Олександру Митнику.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net