РЕУ під контролем

Черкаським РЕУ ще є над чим працювати в напрямі покращення якості послуг. У цьому переконаний заступник міського голови Черкас Андрій Дзюба. Нещодавно він оголосив війну недолікам у роботі РЕУ. Для цього чиновник започаткував власні рейди територіями, які перебувають на обслуговуванні у ремонтно-експлуатаційних управлінь. У останньому рейді територією, що обслуговує РЕУ-4, побували наші кореспонденти.

На подвір”ї одного з будинків по вулиці Ватутіна майже ідилія. Кілька дітлахів бавляться на дитячому майданчику під наглядом батьків. Проте якщо придивитися пильніше – картина далека від ідеалу. На дитячому майданчику та навколо нього повно гострих металевих штирів. Деякі з них залишилися від розламаних лавочок. Походження інших – невідоме. Це створює неабияку небезпеку для здоров’я дітей.
Ірина Шпак, мешканка будинку по вул. Ватутіна: «Звісно, ми бажали б, щоб у кращий стан привели, тому що дітки народжуються, немає, де гуляти. Ми ходимо по всьому району, і це вважається найкраща площадка тут».
Під час спілкування із мешканцями й огляду прибудинкової ділянки Андрій Дзюба виявляє і інші огріхи в роботі РЕУ-4. Зрізані принаймні кілька місяців тому гілки та колоди і досі не прибрані та захаращують територію.
Андрій Дзюба, заступник міського голови м. Черкаси: «Мешканці цих будинків платять за прибирання території, але керівництво РЕУ цього

не робить. Чому не робить, я думаю, що завтра пояснення будуть лежать у мене на столі з приводу цієї території».
Заступник міського голови пообіцяв і надалі особисто контролювати роботу черкаських РЕУ.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут