Ресторан біля могили

Справжня війна за територію розгорнулась в Чигиринському районі на хуторі Буда. Там місцеві жителі (екопоселенці) конфліктують із власником ресторану «Дикий хутір». Вони вимагають припинити розваги неподалік братської могили та тисячолітнього дуба Максима Залізняка. Мовляв, таке сусідство загрожує національному історико-культурному заповіднику «Чигирин» та подає поганий приклад хутірським дітям. У конфлікті розбиралась Ольга Скорик.

Ольга Скорик, кореспондент: «На своєму віку тисячолітній дуб бачив дуже багато. Утім, вже в незалежній Україні йому довелося побачити сусідство ресторану поруч з братською могилою».
За якихось кілька десятків метрів від масового поховання хутірських жителів, що були знищені тут фашистами, і впритул до Національного заповідника «Чигирин» розкинув свої володіння ресторан «Дикий хутір». Вже два роки як в опозиції місцева громада екопоселенців. Мовляв, таке сусідство шкодить не лище історичній пам’ятці, а й хутірським дітям.
Тетяна Шишкіна, жителька х. Буда: «Посетители этого ресторана, пользуясь услугами, сами превращаются в диких людей. Ходят по хутору. Ведут себя очень некрасиво. Как гуляют эти пьяные люди, как они могут устраивать здесь вокруг туалет».
На захист власників та відвідувачів «Дикого хутора» виступила баба Зіна. Її город аж до самого бару. Навіть шматок їм під забудову продала. Каже: ніякого неподобства не помічала. Навпаки, господарі ресторану подбали про братську могилу.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net