“Ренегатські” перегони: «коаліція тушок» з’явилася в Черкаській обласній раді

Своя «коаліція тушок» з’явилася і в Черкаській обласній раді. Про створення нового політичного утворення під час сьогоднішньої сесії оголосив депутат Володимир Лук’янець. До нової коаліції під назвою «За майбутнє Черкащини» увійшло 48 депутатів обласної ради. Це всі представники Партії Регіонів, комуністів, литвинівців. Також фракція «Наша Україна» в повному обсязі та майже всі соціалісти, окрім Володимира Тихомирова. До коаліції також приєдналися позафракційні депутати Ігор Доманський та Олександр Вєтров та 5 осіб із фракції «БЮТ». Це Анатолій Бардан, Іван Кривов’яз, Віктор Парамонов, Юрій Пономаренко та Володимир Ткаченко.
Володимир Лук’янець, депутат облради, Блок Литвина: «Пріоритетами діяльності коаліції є подолання бідності, відновлення базових галузей промисловості, сільськогосподарського виробництва, створення нових робочих місць, суттєве підвищення рівня пенсій і зарплат, розвиток комунальної сфери, наведення порядку в питаннях тарифів і ціноутворення, підвищення життєвого рівня населення».
Анатолій Бондаренко, депутат облради, БЮТ: «Ніхто не давав сьогодні права невідомо кому говорити про сім’ї, про дітей, погрожувати сьогодні сім’ям наших колег, те, що в них є діти, є певні посади. Володимире Лукичу, я до вас звертаюся. Друзі мої, ми що, повертаємось сьогодні на 3 кроки назад?».

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут