Ремонтну кампанію міських тротуарів розпочато!

Ремонтну кампанію міських тротуарів розпочато! Щоправда, на відновлення всіх пішохідних доріжок, які того потребують, коштів навряд чи вистачить. Цьогоріч на ремонт тротуарів місто виділило 215 тисяч гривень. За словами головного комунальника Олексій Леонова, це майже удвічі менше, ніж торік. Причина тому – скорочення міських видатків.

Наталя Кочина – корінна черкащанка. За адресою Замковий узвіз,1 жінка живе з народження. Щодня з вікна своєї квартири спостерігає за долею чергової жертви горе-тротуару.
Наталя Кочина, мешканка будинку по вул. Замковий узвіз, 1: «У Долині троянд влаштовують усілякі гуляння, концерти, люди спускаються цієї дорогою, але вони не йдуть, а обходять, мами не можуть тут проїхати із колясками, доводиться об’їжджати. Калічаться діти і дорослі, іноземці фотографують увесь цей сором».
На цьому ж таки тротуарі покалічилася і сама Наталя Генадіївна. Народна мудрість «Попереджений – значить озброєний» – не спрацювала. Своє падіння та його плачевні наслідки пані Наталя закарбувала у вірші.
Сусідка Наталі Геннадіївни – Олена – жертвою підступного тротуару теж ставала не раз. Дівчина переконана: пішохідна доріжка потребує капітального ремонту.
Олена Городиська, мешканка будинку по вул.. Замковий узвіз, 1: «Зробили таку чудову дорогу по вул.. Гагаріна, а тротуарів не зробили, то виходить, що дороги тільки для машин, а не для людей».

Коштів, виділених цьогоріч на ремонт тротуарів, за словами директора міського департаменту ЖКГ Олексія Леонова, замало. Їх вистачить лише на десяту частину робіт, які цьогоріч вкрай необхідно провести. На щастя жителів Узвозу, їхній горе-тротуар – у списку ремонтників перший.
Олексій Леонов, директор департаменту ЖКГ МВК: «Частини будемо поновлювати, подекуди зовсім замінимо покриття, коріння дерев корчуємо, бордюри чистимо. А вже потім будемо класти асфальт».
Відновити асфальтне покриття тротуару ремонтники обіцяють уже цього тижня. На черзі в ремонтної бригади відновлення пішохідних доріжок за адресами Ільїна, 285, Онопрієнка,8, Паризької Комуни, 37, Сєдова,35, перехрестя вулиць Чехова-Шевченка.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут