Ремонтникам слава!

Аварію на черкаському колекторі повністю ліквідували. У цьому заслуга працівників черкаського Водоканалу, які оперативно та злагоджено працювали заради того, щоб черкасці могли навіть у складних умовах користуватися необхідними благами цивілізації. З нагоди дня міста ліквідатори аварії на черкаському колекторі отримали нагороди від міської влади.

Черкаський міський колектор давно вважали бомбою уповільненої дії. Основна причина – його надзвичайна зношеність. Торік йому виповнилося 40 років. Найбільша за історію міста аварія сталася в середині березня цього року. Тоді на вулиці Гоголя під землю провалилася частина дороги разом із Жигулями. Тоді тільки дивом ніхто не постраждав. І незважаючи на велику складність пориву, місто не залишилося без води та не потонуло у фекаліях.
Сергій Овчаренко, директор КП «Черкасиводоканал»: «За добу змонтовано більше 180 м тимчасового обвідного колектора діаметром 600 мм стального. Я не скажу, що це подвиг, але такі роботи виконувались нами вперше».
І от, ціною багатьох людських зусильі чималих коштів, аварію ліквідували. Із цим і прийшов привітати водоканалівців міський голова. Втім, він не утримався і від зауважень. На його думку, комунальники могли б швидше зробити обвідний колектор та огородити місце аварії.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net