Регіонали пообіцяли Черкасам автобан, гроші на міст та стратегічні об’єкти

Відтепер Черкаси мають лобістів у центральних органах влади. Сьогодні міський голова Сергій Одарич підписав угоду про співпрацю з народним депутатом України – регіоналом Володимиром Рибаком. Вона, – говорять підписанти угоди, – дозволить вирішити низку проблем Черкас. Адже зараз центральна влада здебільшого байдужа до міських клопотів. Які проблеми Черкас регіонали пообіцяли допомогти вирішити – в наступному сюжеті.

Гуртом не тільки батька легше бити, а й боротися з нагальними проблеми міста. Їх у Черкас – хоч відбавляй. Здебільшого, – говорить Сергій Одарич, – їхнє вирішення гальмують центральні органи влади. Приміром, вже кілька років черкаські очільники борються за будівництво автобану Київ-Дніпропетровськ через Черкаси.
Так само місто ще й донині воює з Урядом за кошти на реконструкцію мосту. Адже минулорічного капремонту вистачить хіба що на кілька років. Регіонали не тільки в цьому обіцяють допомогти, а й посприяти передачі стратегічних об’єктів на баланс Черкас. Йдеться про «Будинок офіцерів», медчастину та спортивний комплекс «Фотоприладу», очисні споруди та інші об’єкти. Згоду на лобіювання інтересів Черкас у Києві регіонали піар-ходом напередодні виборів не називають. Це, – говорять, – їхня принципова позиція.
Подібні угоди про співпрацю між мерією та Партією Регіонів вже уклали міста Луганськ, Харків, Львів та Донецьк. На черзі – Тернопіль.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут