Районних рад у Черкасах таки не буде

Районних рад у Черкасах таки не буде. Учора Верховний суд України поставив жирну крапку в понад дворічному протистоянні керівництва міста та районів. Воно, нагадаю, розпочалося більше двох років тому – коли міська рада ухвалила рішення про неутворення райрад у Черкасах. Його правомірність юристи мерії весь цей час і доводили в різних судових інстанціях. А владці – що можуть керувати містом без райрад.
Микола Кудрявцев, керуючий справами виконкому: «За весь час реформ, які ми проводили з шаленим опором наших опонентів – колишнього керівництва районних рад і політичних сил, які їх підтримували, – навіть не надійшло жодної скарги на найменше погіршення якості послуг, що надають структурні підрозділи колишніх райвиконкомів. Усі ці структурні підрозділи працюють у складі міської ради».
Завдяки ліквідації Соснівської та Придніпровської райрад і подальшим реформам, наголошує Микола Кудрявцев, міський апарат управління вже «схуд» на понад 20% працівників. А в бюджеті щороку лишатиметься близько 5 мільйонів гривень.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net