Пухнастої малечі побільшало!

Маленький бізончик, двійнята антилопи-гну, зелені мавпенята – ось такий осінній приплід зафіксували у черкаському зоопарку. Побільшало і мешканців тераріуму. Тут народилися жабовидні та австралійські квакші, бородаті агами. Загалом після дня народження звіринця колекція тераріуму поповнилася на 12 видів. Посприяли цьому і подарунки інших зоопарків України та Росії. Нині очікують ще й на прибуття пари дагестанських турів.

Маленькому бізончикові усього тиждень. Вона ще з цікавістю розглядає навколишній світ. Батьки малюка теж у гарному настрої. Щоправда, людей до доньки не підпускають. Відлякують голосним муканням та навіть ховають її за спину.
Євген Ван, директор черкаського міського зоопарку: «Бик є бик, це його територія, тому він так реагує на появу людей. Людей на своїй території агресивно сприймає. А самка – спокійніша, навіть коли у неї прибирають у вольєрі. Лише коли народжує або коли хтось біля малюка – сердиться».
Щоправда, у черкаському зоопарку малюк на довго не затримається.
Євген Ван, директор черкаського міського зоопарку: «Ми придбали у вінницькому зоопарку одну тварину, за неї – навзаєм, не грошима, розрахуємося нашою. Тож, приплід від бізонів піде до цього зоопарку».
У антилопи-нільгау на ім’я Марія теж поповнення – кумедні двійнята. Хлопчика зоопарківці назвали Раджею на честь батька, а от дівчинку – Юві, повне ім’я Ювілейна на честь 30-річчя звіринця. Мамою стала і

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net