Просвітницька програма продовжується

Столичні гостини. Цими вихідними Київ укотре зустрічав екскурсантів із Золотоніщини. Освітяни, медики та працівники культури прибули до столиці на культурно-пізнавальний захід. Просвітницьку програму на Черкащині кілька місяців тому започаткував і продовжує реалізовувати народний депутат України Богдан Губський. Екскурсійний маршрут був традиційним. Спочатку золотоніські туристи відвідали театр. Там дивилися цікаву виставу. Потім – рушили до Києво-Печерської Лаври. Подробиці – в сюжеті.

Ще ранок, а на Львівський площі, біля стін київського «Театру Актора», вже зібрався люд. Це – золотонісці. Приїхали до столиці відпочити та культурно збагатитись. Серед них – освітяни, медики, працівники культури та представники місцевого самоврядування. Сьогодні на них чекає змістовна програма. Спочатку – театралізоване дійство. На сцені – дія двох акторів. Вони грають виставу під назвою «Лавка». У легкій і жартівливій формі актори говорять про серйозні речі. Двоє самотніх шукають легкого флірту, натомість заходять те, що шукали все життя, – підтримку та розуміння.
Чоловічу роль у ліричній комедії виконує Валентин Шестопалов – народний артист України та керівник цього театру. Золотонісці відомого актора впізнали відразу, а виставу полюбили.
Валентина Білогурова, вчитель початкових класів ЗОШ с. Скориківка: «Те, що ми побачили та почули, – проблеми суто чоловічі та жіночі. Без сліз не обійшлося. Те, що ми їздимо, – це великий плюс. Ми дуже раді. Дякуємо за це все Богдану Володимировичу».

А ось пані Валентина дивилася виставу і, водночас, набиралася досвіду. Вона – керівник пришкільного фольклорно-етнічного ансамблю «Світлячок».
Валентина Пономаренко, художній керівник фольклорно-етнічного ансамблю «Світлячок»: «Увесь час я сиділа та дивилась з подивом. Для мене, як для керівника ансамблю, важливий артистизм».
Відразу після відвідин театру золотоніські гості рушили до однієї з найбільших православних святинь країни – Києво-Печерської Лаври. Черкащан екскурсоводи водили музеями та печерами.
Валентина Овдієнко, завідувачка ДНЗ «Світанок»: «Поїдемо додому, будемо дітям розповідати. Вони захочуть не лише почути, але й приїхати подивитися».
Такий просвітницький тур для золотоніської громади – ініціатива народного депутата України Богдана Губського. У межах свого виборчого округу він продовжує реалізовувати програму «Духовність і культура». Спочатку вона була розрахована лише на вчителів. Утім, у зв’язку з чисельними зверненнями до депутата, до програми долучилися медики, працівники культури та інші представники сільської громади. На цьому нардеп зупинятися не буде.
Богдан Губський, народний депутат України: «Ближчим часом буде презентована нова програма роботи в окрузі».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net