Прокидайтеся, щоб не проспати головного…

Самі собі інструменти. Це про черкаський гурт «Буднітай». Головний інструмент його учасників – це їхні голоси. І справа зовсім не у браку коштів на музичні інструменти. А все через те, що «Буднітай» працює у стилі акапельного співу. Аналогів цього жіночого колективу у Черкасах більше не знайти. Та чи є попит нині на неформатний талант – дивіться у другому сюжеті з циклу «Черкащина має талант».

У житті вони – банківська працівниця, кадровик, студентки та викладачка. Коли збираються разом – це вже учасниці гурту «Буднітай».
Замість залу для репетицій у них – кімната на шістнадцять квадратів. Керівниця гурту збирає дівчат у своїй квартирі. На незручності вони не нарікають.
Юлія, 1-й альт гурту «Буднітай»: «Сусіди по батареях не стукають. Ми ж гарно співаємо. Скарг від них не було».
Утім, вже два роки дівчата співають не лише на радість сусідів, а й для інших слухачів. В арсеналі гурту – численні перемоги у всеукраїнських та навіть міжнародному конкурсі. Талант не залишає байдужих серед журі, назва – привертає увагу.
Марина, керівник гурту «Буднітай»: «Це старослов’янська назва. Означає божество, яке будило людей, щоб вони не проспали найголовнішого в своєму житті».
В унікального гурту донині немає власного диска. Десять тисяч гривень для них поки що непосильна сума. Шукали спонсорів. У відповідь почули слово: криза. Стукали до дверей мера – не достукалися.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net