Проблеми черкащан із обмеженими можливостями у руках депутатів

Особливим людям – особлива підтримка. Проблеми черкащан із обмеженими можливостями взялися вирішувати депутати міськради. Вони мають розглянути програму "Простір без бар?єрів". Вона розрахована на період з 2015 по 2018 рік. Цей соціальний проект має зробити Черкаси доступнішими для людей з різними формами інвалідності, кажуть самі обранці. Тим більше, що він не потребує особливих грошових витрат, переконана депутат Ольга Швець. Тому втілити його можна вже найближчим часом.

Ольга Швець, депутат міськради: "Вона комплексна. Вона стосується не лише людей із вадами опорно-рухового апарату, а й людей,які погано чують, бачать. Основна наша задача,якщо депутати її затвердять, створити такий орган контролю, який би щомісяця вимагав результатів виконання цієї програми".

Сергій Одарич, мер міста Черкаси: "Ця програма в якихось питаннях потребує значних коштів, у якихось питаннях – доброї волі. Тому навіть якщо ми не зможемо забезпечити належне фінансування в повному обсязі всіх елементів програми, то ті речі, які не потребують великих коштів, їх треба робити і ми обов’язково будемо робити".

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net