Проїзд дорожчає

Відзавтра проїзд у маршрутних автобусах здорожчає. Пасажирам доведеться платити на 25 копійок більше. Напередодні облдержадімінстрація затвердила новий тариф на перевезення у розмірі однієї гривні сімдесяти п’яти копійок. Тепер міські посадовці планують збільшити вартість проїзду і в тролейбусах. Мовляв, нинішні вісімдесят копійок збиткові для комунального підприємства. За підрахунками чиновників, проїзд має коштувати не менше однієї гривні. Коли чекати здорожчання проїзду в тролейбусах – знає Вікторія Курченко.

Віра, черкащанка: «На тролейбусах будемо намагатися їздить».
Світлана, черкащанка: «Буду обирати тролейбуси, тому що це дешевше».
Так черкасці відреагували на гривню сімдесят п’ять за проїзд у маршрутках. Утім, ймовірно, що тролейбуси ще недовго радуватимуть вісімдесятьма копійками за проїзд. Вже півроку міська влада намагається погодити в Міністерстві ЖКГ новий тариф.
Павло Карась, директор Департаменту економічної політики та розвитку МВК: «Ми відправляємо їм документи, приходять відписки, що ми не надали необхідний перелік документів, яких саме – нам інформацію не надають».
Нинішній тариф посадовці називають збитковим.
Павло Карась, директор Департаменту економічної політики та розвитку МВК: «Черкасиелектротранс» закінчить рік не менше, ніж з

5 млн. збитків. Левова частка цієї проблеми – незатверджений тариф».
У самому «Черкасиелектротрансі» причину збитків називають іншу. Мовляв, держава не компенсує кошти за перевезення пільговиків. Вже три місяці частина тролейбусників не отримує зарплати.
Олександр Іщук, директор КП «Черкасиелектротранс»: «Із 6 жовтня 2009 року підприємство вже не отримує дотацій із держави. Тобто працівники підприємства за свої кошти перевозять пільговиків».
З одинадцяти мільйонів гривень державної субвенції тролейбусникам дісталося лише дев’ять. Два мільйони місто вирішило віддати приватним перевізникам. Нині саме цих коштів, – говорить директор «Черкасиелектротрансу», – і не вистачає. Щоправда, комунальне підприємство готове найближчим часом залишити вартість проїзду у тролейбусах незмінною – вісімдесят копійок. Але це можливо лише за умови фінансової допомоги від держави.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут