Припаркувався – плати!

З 1 листопада паркування в Черкасах стане платним. Таке нововведення, на думку чиновників, дозволить навести лад на вулицях міста і впорядкує рух транспорту. Паркувальних майданчиків буде двадцять чотири, на загальну кількість місць – півтори тисячі. Платні стоянки у Черкасах впроваджуватимуть поетапно. Вже через два тижні водіям доведеться платити за паркування на вулицях Смілянська, Хрещатик та бульвар Шевченка. Скільки це їм коштуватиме – вже знає кореспондентка ВІККА-НОВИН Вікторія Курченко.

Платні парковки в Черкасах – ідея не нова. Такий сюрприз черкаським водіям хотіли презентувати ще декілька років тому.
Олексій Леонов, начальник управління вуличної інфраструктури, транспорту та зв’язку МВК: «У 2006 році було введено платне паркування і в кінці 2006 воно було відмінено. Для того, щоб вдосконалити».
Вдосконалювали аж три роки. Витрати на будівництво парковок взяли на себе приватні інвестори, які виграли конкурс. Коштує облаштування одного майданчика – близько двохсот тисяч гривень. Частина з них вже створені, частину потрібно доробити. Деякі – будувати фактично з нуля. Відтак на сьогодні з двадцяти чотирьох запланованих парковок – є лише дванадцять. І ті ще потребують доопрацювання. Чиновники обіцяють: до 1 листопада парковки на центральних вулицях міста будуть готові.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут