Припаркувався – діставай гаманець

Понад три тисячі гривень отримав міський бюджет від водіїв. Це не пожертва чи новорічний подарунок, а гроші від паркування. Вже місяць минув, як у Черкасах запровадили платне паркування. У такий спосіб чиновники наводять лад на вулицях міста і впорядковують рух транспорту. Вони обіцяють двадцять чотири паркувальних майданчики на загальну кількість місць – близько півтори тисячі автомобілів. Скільки парковок вже працюють – з’ясувала кореспондентка ВІККА-НОВИН Вікторія Курченко.

Вікторія Курченко, кореспондент: «Донедавна на цій парковці не було де яблуку впасти, не те щоб машину припаркувати. Тепер місця тут вдосталь. Ні, в Черкасах не поменшало автомобілів. Просто паркова стала платною».
Водії на таку новацію для Черкас реагують по-різному.
Едуард Іванченко, паркувальник: «Одні нормально реагують, інші незадоволені. Але зараз тут більш комфортно. Ми допомагаємо припарковуватися».
Дехто з водіїв, – за словами паркувальників, – дізнавшись, що потрібно платити, взагалі їдуть геть. Вони ще можуть насолодитися паркуванням задарма на інших вулицях міста. Поки що це єдиний платний паркувальний майданчик у Черкасах. Облаштував його приватний інвестор. Він виграв тендер. Скільки коштувала така парковка – у міськвиконкомі не говорять. Зазначають – не менше п’яти тисяч гривень. Натомість, вартість паркування – вже визначена.

Олексій Леонов, начальник управління вуличної інфраструктури, транспорту та зв’язку МВК: «В центральній частині міста буде коштувати 2 гривні за годину, у всіх інших місцях коштуватиме 1 гривню».
З кожного паркування міський бюджет отримуватиме п’ятдесят одну копійку. Ця парковка вже наколядувала для міста більше трьох тисяч гривень. Незабаром у Черкасах з’явиться ще одна платна парковка.
Олексій Леонов, начальник управління вуличної інфраструктури, транспорту та зв’язку МВК: «Наступним етапом буде вулиця Гоголя між вулицею Леніна і вулицею Дашкевича. Там починають проводити роботи з облаштування».
А ось ця парковка ще не скоро стане прибутковою. Тут інвестору доведеться викласти чималу суму на облаштування. У такому стані, – говорить Олексій Леонов, – ще багато паркувальних майданчиків. Утім, обіцяє, що там наведуть лад. Бо за планом, у місті на радість чиновників та прикрість водіїв мають запрацювати аж двадцять чотири платні парковки.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут