Правилам бою та порятунку черкаських школярів вчили бійці "Азову" (ВІДЕО)

Протистояти ворогу та рятувати життя. Цього черкаських школярів учили добровольці полку "Азов". Обидва провели у зоні АТО понад півроку. Здобуті там навички взялися передавати підростаючому поколінню. Вікторія Хамаза бачила.

Євген, боєць полку "Азов": "Запал в очах дітей, їм цікаво. Розказую про озброєння. Про зброю,яку використовуємо ми, яку ворог"

Ігор, боєць полку "Азов": "Діти – це наше майбутнє. Вони мають бути готові надавати першу медичну допомогу, знати ази зброї, як нею володіти"

Бійці кажуть: програма мінімум – це вивчення техніки та азам її користування. Для цього принесли муляж зброї.

Ігор, школяр: "Я, наприклад, ніколи в житті не тримав зброю. Мені було цікаво послухати, як вона працює і про призначення її"

Від збройного лікнепу бійці переходять до медичного. Кажуть: вчать школярів того, що не почують на уроках. Це медична допомога у польових умовах, та як врятувати життя за допомогою підручних засобів. Почуте, кажуть учні, вражає.

Валерія, школярка: "Розповіли, як накладають джгут, як зупиняють різні види кровотеч"

Такі військові лікнепи від атовців ефективніші за будь-які підручники, кажуть азовці. Після почутого школярі дорослішають на очах.

Софія, прес-секретар цивільного корпусу "Азов" на Черкащині: "Понад тринадцять шкіл уже пройшли наші такі міні-уроки із першої медичної допомоги та військової допомоги"

За безцінний досвід учні дякують атовцям концертом. Ті вже завтра повертаються на поле бою. Наостанок чують від школярів лише одне прохання: "повертайся живим, солдате!"

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net