Працівники дошкільних закладів святкують

Сьогодні працівники дошкільних закладів святкують. В Україні відзначають День вихователя та працівників дошкільних закладів. Ідея цього свята проста – допомогти суспільству звернути більше уваги на дитячий садок і дошкільне виховання. У Черкасах цій професії віддають себе близько півтори тисячі педагогів-вихователів. Із деякими з них познайомились кореспонденти ВІККА-НОВИНИ.

Дворічний Вадик дуже любить свою виховательку. Няня Олена з приватного агентства йому одному приділяє свою увагу, дарує турботу та любов. Маленького Вадика Олена навчає за базовим курсом Монтессорі. Однак основою всіх методик, каже Олена, є любов до дитини.
Олена, няня, КА «Чистый город»: «Самое главное – это любить ребенка, и тогда он поийдет к тебе навстречу».
Працювати з дітьми, каже Олена, легко.
Олена, няня, КА «Чистый город»: «Самое сложное – это адаптационный период. Пока ребенок привыкнет. А потом все нормально».
Роботою няні мама Анна дуже задоволена. Олена – людина перевірена. Їй можна довірити найцінніше.
Анна, мама Вадика: «Когда няня приходит, я ей говорю, что нужно накормить ребенка, сводить погулять. Делает все по моей просьбе. Мы Леночкой очень довольны. Мы ее подбирали через агентство. Она нашла контакт с нашим ребенком».

А от Ларисі Тарасенко доводиться знаходити контакт одразу з цілою групою дітлахів. Вона працює вихователькою в дитячому садочку вже 12 років.
Без улюбленої роботи свого життя просто не уявляє. Бути вихователем Лариса мріяла ще з дитинства. Тому, коли постало питання вибору професії, ні на мить не сумнівалась – вона працюватиме з дітьми. Лариса розуміє: до кожної дитини потрібен свій підхід. Вихователька говорить: виховувати дітей дошкільного віку – дуже відповідальна справа. Деяким нормам поведінки малюків доводиться навчати з нуля.
Лариса Тарасенко, вихователь ДНЗ № 70: «Батьки недостатньо виховують. Найелементарніші норми діти не знають».
Тоді доводиться проводити виховну роботу з батьками. Однак Лариса не скаржиться. Каже: в усьому винен сучасний ритм життя.
Лариса Тарасенко, вихователь ДНЗ № 70: «Я думаю, що ритм життя такий. Батьки думають, діти прийдуть у садок і тут усього навчаться».
Секрети виховання в Лариси Тарасенко дуже прості.
Лариса Тарасенко, вихователь ДНЗ № 70: «Найперше – це ласка, турбота. Треба ставитися так, як до своєї дитини. Тоді вони довіряють і з радістю йдуть у дитячий садок».
І тоді дітлахи відповідатимуть взаємністю.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net