Позбавили батьківських прав

Чигиринська історія про позбавлення батьківських прав жительки району Наталії Хабарової виходить на фінішну пряму. З червня триває конфлікт жінки та її захисників з представниками влади, органів опіки і піклування, прокуратури та суду. Десятки судових позовів, не одне судове слухання, голодування, численні публікації у пресі не допомогли жінці вибороти право на виховання дворічної доньки Жені. Учора ввечері на черговому засіданні Черкаського районного суду жінку позбавили батьківства.

Через пияцтво та недогляд за дитиною, 17 червня Женю вилучили з родини біологічних батьків.

Чигиринський райсуд позбавив жінку батьківських прав, відразу знайшлися усиновителі з Черкас. Чигиринці таку оперативність назвали змовою усіх структур у торгівлі дітьми. Наразі факт останнього не доведений. А ось фактів про неспроможність матері забезпечити дівчинці нормальні і безпечні умови життя вистачило, аби на учорашньому засіданні Черкаського районного суду ухвалити рішення про позбавлення жінки батьківських прав.
Володимир Пономаренко, головуючий суддя: «9.02 позов прокурора Чигиринського району стосовно позбавлення батьківських прав Наталії Хабарової задовольнити і позбавити її батьківських прав».
Представник Наталії Хабарової переконаний: він має справу з серйозним злочином- викраденням дитини, перевищенням службових обов’язків і навіть підкупом посадовців.

Під час засідання він доводив, що вилучення дівчинки з родини було поспішним, сфабрикованим та незаконним.

Однак, доказів для доведення того, що біологічна мати не алкоголічка і дитині нічого не загрожувало поряд з нею, захиснику не вистачило. Утім, ухвалене рішення не зупинить Наталію та її однодумців, вони знову шукатимуть істину шляхом апеляції.
Станіслав Сурай, представник Н. Хабарової: «Їх чекає ухвала по апеляційному процесу і діям прокурора».
Наталія Хабарова, мати дівчинки: «Решение несправедливое, как так можно забрать ребенка, это несправедливо».
Останні два місяці маленька Женя перебуває у дитячому будинку. Наталія показує фото з єдиних відвідин дочки.
Наталія Хабарова, мати дівчинки: «Один раз ми їздили, бачилися, а потім сказали, що прокуратура заборонила».
Утім, Наталія могла подати заяву про дозвіл на побачення з Женею. Бачитися з дівчинкою хотіли і потенційні прийомні батьки жінки, в яких вона перебувала протягом двох місяців.

Утім, їм також відмовили. Попри конфліктну ситуацію і розголос цієї справи, вони сподіваються на повернення дівчинки.
Жанна Тюріна, юрист, представник зацікавлених осіб: «Вони звинувачують всіх і вся, їхня мета – не захист прав дитини, а струс повітря. Наші дії – чекати завершення судового процесу, присвоєння дитині статусу позбавленої батьківської опіки, щоб все-таки взяти дитину на усиновлення».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net