Поверніть наші 22 мільйони

Повернути назад 22 мільйони гривень, залишені у кредитній спілці «Федерація», намагаються 750 її вкладників. Вони вийшли на мітинг-протест під стіни палацу правосуддя. Саме цього дня відбулося попереднє засідання Придніпровського суду по кримінальній справі, що стосується двох сестер – головита заступника голови правління кредитної спілки «Федерація». Їм інкримінують викрадення коштівв особливо великих розмірах. Подібні протести не до вподоби охоронцям суду. Мітингувальників вони не пускають на поріг.

Мітингувати – будь ласка, тільки не під стінами суду. Його охоронці виганяють вкладників кредитної спілки «Федерація» протестувати за ворота. Останні ображаються та попри все хочуть повернути свої кошти.
Сергій Конотоп, ошуканий вкладник: «Людей цікавить, коли повернуть гроші. На жаль,у жодного судовому процесі це питання не вирішують, думають лише про те, кого посадити і щоб конфіскувати якесь майно, яке ті не встигли приховати».
Ошукані черкащани зібралися сьогодні не лише покричати. Вони хочуть потрапити до Придніпровського суду. Тут має відбутися попереднє засідання по кримінальній справі, що стосується двох сестер – головита заступника голови правління цієї кредитної спілки.
Микола Басай, голова комітету кредиторів КС «Федерація»: «Їм інкримінують викрадення коштів в особливо великих розмірах – до 19 мільйонів гривень».

Ображених цією спілкою вкладників більше 750. Пані Галина – одна з них. Вона віднесла до спілки 19 тисяч гривень. Тепер не знає, де брати кошти на лікування.
Галина, ошукана вкладниця: «Я хворію, вмене діабет, катаракта, чому наша держава не дає нам захисту, що це за влада така…».
Петро Климов, ошуканий вкладник: «Третій рік сюди хожу, грошей немає, операцію потрібно робити…».
Судова тяганина по інших кредитних спілках уже затягнулася на кілька років. Ошукані вкладники «Федерації» не хочуть повторити помилок колег по нещастю. Вони готові боротися за чесно зароблені гроші до кінця.
Микола Басай, голова комітету кредиторів КС «Федерація»: «У нас надія тільки на державу і на самих себе. Якщо держава не допоможе – будемо далі звертатися до вищих інстанцій, судів, другого виходу немає».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net