Повернення в політику

Я знову повертаюся в політику. Так відомий український бізнесмен Сергій Тігіпко розпочав свою зустріч з черкащанами. Колишній банкір та лідер «Трудової України» проігнорував парламентські кампанії 2006- 2007 років. Сьогодні напередодні президентських виборів Сергій Тігіпко заявив, буде балатуватися на пост глави держави. Перед тим, як вступити у виборчі перегони, пан Тігіпко об’їжджає всі регіони та знайомиться з місцевими проблемами. Говорить бізнесмен і про свої погляди на дієву політику. Подробиці – у сюжеті далі.

Відразу на початку зустрічі з черкащанами Сергій Тігіпко розставив всі крапки над «і».
Сергій Тігіпко: «Я прийняв рішення повернутися в політику. Я не дуже й хотів. 5 років не був у політиці і почувався комфортно. Але зараз в мене і у всіх виникає питання, що сталося з країною, що таке відбувається?».
Сергій Тігіпко сміливо критикує владу, яка довела країну «до ручки». Наболілі питання черкащан про безробіття, інфляцію та корупцію лише підсилюють настрої. Утім, як і в житті, прагматичний банкір робить ставку не на емоції, а на стратегію. Сергій Тігіпко пропонує три кроки успішної країни: сучасні стандарти ринкової економіки, ефективну вертикаль влади та демократичні перетворення. А щоб подолати корупцію – потрібно діяти більш рішуче.
Сергій Тігіпко: «В нас якщо нікого не саджати по тюрмах, ми нікого не налякаємо. Жорсткий запит – ось це я називаю сильним президентством».
Сергій Тігіпко виступає «за» посилення президентської влади. Кроком

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net