Потрібна допомога Насті Малініній

Здоров’я за гроші таки купиш. Підтвердження тому наша наступна історія. В одну з черкаських родин нагодилося нещастя. Її член – тринадцятирічна дівчинка – може стати інвалідом, якщо їй уже восени не зробити вартісну операцію. У Насті сколіоз третьої стадії. Хвороба швидко прогресує. Її хребет уже похилився на 60 градусів. Більше інформації – в сюжеті Вікторії Курченко.

Ще в початкових класах лікарі завважили в Насті проблему з хребтом. Тоді дівчинку відрядили на естетичну гімнастику. Та припинити заняття змусила друга зміна у школі. Рік тому лікувальну терапію Настя поновила. Тренувалася на дошці Євмінова та ходила на плавання.
Тетяна Малініна, мама: «Минув рік, я побачила неозброєним оком, що нічого не покращилося, а навіть погіршилося».
Місцевий ортопед, розповідає пані Тетяна, направив Настю на консультацію до Міжнародного центру нейрохірургії. А потім ще й до інституту патології хребта.
Тетяна Малініна, мама: «Професори з Києва та Харкова сказали, що, крім оперативного лікування, вже їй нічого не допоможе. Лише буде погіршуватися. Що більший буде кут, то більше ускладнень, тиску на органи. І вона може стати інвалідом».

Вердикт лікарів – сколіоз третьої стадії. Хвороба швидко прогресує. На цих знімках видно, як хребет Насті похилився вже на 60 градусів.

Настя Малініна, потребує допомоги: «Спина дуже втомлюється, дуже напружується. Я дуже сутулюся, не можу довго прямо сидіти, тому що не дає хвороба».

На операцію потрібні 80 тисяч гривень. Єдиний дохід родини – зарплата батьків. Мама каже: якщо навіть не їстимуть, то до осені необхідну суму самотужки не зберуть.

Телефон мами – 097 113 83 76

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net