Посуньтеся, я новий начальник

Шалене протистояння колишніх голів вже неіснуючих ОСН зустріли новостворені органи самоорганізації населення. Останні – прийшли за ключами від офісу. У відповідь на законне право новоприбулих потрапити у власні приміщення, екс-керівники колишнього ОСН навідріз відмовилися його покинути. Нагадаємо, сьогодні Черкаси поділені на 13 мікрорайонів, замість 17 донині існуючих. Необхідність удосконалення меж мікрорайонів виникла у зв’язку з тим, що деякі території міста раніше не входили до складу певного мікрорайону і залишалися поза увагою ОСН.

Робочі будні новостворених органів самоорганізації населення мало не перетворилися на фантастичний блокбастер. Щоправда, до боїв не дійшло. Воювали словесно. Гострими на язик виявилися обидві сторони.
Скандал викликала нібито формальна процедура оповіщення про необхідність звільнити приміщення ОСН колишніми головами задля того, аби новообране керівництво комітетів могло повноцінно працювати. Провести безболісно цю процедуру не вдалося. Демократична розмова не склалася.
Найцікавіше, що правоохоронні органи не поспішають допомагати, – скаржаться представники ліквідаціїної комісії.
Валентина Савченко, секретар ліквідаційноїх комісії: «Вже кілька років ці люди займають велику територію, не сплачують комунальних послуг, здають офіси в оренду, тут навіть є кілька осередків політичних партій».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net