Постраждалій Канівщині допомагають

Потерпілим від стихійного лиха вкрай необхідна допомога. Вважає народний депутат України Богдан Губський. Днями він побував у кількох селах Канівського району – Потапцях і Грищинцях. Тут народний обранець оглянув наслідки минулотижневої негоди. Нардеп приїхав не з порожніми руками. Його мета – допомогти полагодити пошкоджені будівлі. Детальніше – в сюжеті.

Народний депутат України Богдан Губський системно опікується проблемами жителів Черкащини. Цього разу він завітав на Канівщину. Там нещодавно негода накоїла лиха.

Богдан Губський, народний депутат України: «Дуже серйозно постраждали села Канівського району під час цього буревію або смерчу. І дуже складно було людям, адже сильний вітер зірвав шифер із дахів будинків. Ми організували толоку, взяли людей, покрили шифером, тобто надали конкретну допомогу».

У селі Потапці від буревію постраждала сільська школа. Нардеп профінансував ремонт її покрівлі.

Людмила Горденко, директор Потапцівського навчально-виховного комплексу, Канівський район: «Нещодавно в нас було стихійне лихо. У Канівському районі взагалі багато хто постраждав. Також наш навчальний заклад постраждав – знесло дах. Сьогодні народний депутат надав нам допомогу. Тепер ми зможемо поремонтувати дах».

Також народний обранець завітав до Грищинців. Тут серед пошкоджених будівель села Будинок культури. Негода повибивала вікна та знесла 40 листів шиферу з даху. Директор Грищинецького Будинку культури каже: без допомоги народного депутата було б нелегко.

Наталія Письмак, директор Грищинецького Будинку культури, Канівський район: «Губський Богдан Володимирович матеріальну допомогу нам надав. Велика подяка від нас, від молоді».

Не обійшов допомогою нардеп і сільських жителів, будинки яких постраждали від негоди. Богдан Губський відвідав кілька дворів селян.

Лідія Остапець, жителька с. Грищинці: «Богдан Губський приїжджав. Спасибі йому і вам усім».

У канівських селах нардеп – частий гість. Приїздить сюди завжди не з порожніми руками. Обранець запевняє: на всі звернення жителів намагається реагувати оперативно та вчасно.

Богдан Губський, народний депутат України: «Дуже приємно було побувати в селах – і в Потапцях, і у Грищенцях Канівського району, адже я в них і раніше бував. Зокрема, по селу Грищенці зараз займаємося, щоб його газифікувати. У тому ж селі Грищинці постраждав Будинок культури, який зараз покривають шифером. Може, сьогодні-завтра закінчать. Якраз така конкретна робота, конкретні справи, я думаю, дуже важливі для людей».

Богдан Губський планує допомогти навчальним закладам Канева, які постраждали від буревію.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net