Пошук талантів у Черкасах

Черкаси охопила творча лихоманка. Другий тиждень поспіль у стінах Черкаського обласного драматичного театру тривають кастинги інтерактивного проекту «Дід Мороз шукає таланти». Випробувати свої сили на великій сцені завіталb вже понад 160 юних зірочок. За участь у конкурсі батьки платять по 150 гривень. Кращих із кращих згодом залучать до тутешніх вистав. Про шлях маленьких черкаських зірочок на великій сцені

11-річна Анастасія Шинкаренко мріє стати видатною співачкою. Проект «Дід Мороз шукає таланти» – шанс для дівчинки показати свої вміння на великій сцені. Перед виходом Настя відшліфовує виступ до найменших дрібниць.

Анастасія Шинкаренко, учасниця: «Ми з татом і мамою порадилися. У мене гарний голос. Ми хотіли, щоби я пішла на це шоу та перемогла. Ми з батьками сідаємо в мене в кімнаті та шукаємо пісню. Тато й мама показують, як краще танцювати та співати. Щоби перемогти та стати зіркою. Я поки що не думаю ставати дуже великою зіркою, а просто хочу, щоб мене побачили по телевізору».

Легке хвилювання дівчинка подолала миттєво. На сцені довела: хоч і юна, проте талановита.

Наталія Шинкаренко, мама учасниці: «Моя донечка дуже любить співати, танцювати. Вона дуже талановита. Ми вирішили віддати її на цей конкурс, щоби вона відчула, що таке велика сцена. Вона дуже хвилювалася. Ми її привели сюди, і їй дуже сподобалося. Я сподіваюся, що це буде її перша велика сцена, а в майбутньому вона буде виступати».

Оцінює юних талантів кваліфіковане журі. Майбутні ж зірочки дивують дорослих не лише своїми вокальними здібностями, але й хореографією та декламуванням віршів. Кращі з кращих матимуть змогу працювати на великій сцені.

Сергій Проскурня, організатор проекту: «Всі знають, що для нас це кастинг у театральну школу, яку ми створимо при нашому театрі. Сьогодні ми вже прослухали 162 дитини. Із цих діток, я думаю, що 50 уже можуть виходити на сцену».

За словами Сергія Проскурні, цей проект є великим поштовхом для розвитку черкаських дітей.

Сергій Проскурня, організатор проекту: «Бацила творчості, креативу, щоб вона заволоділа нашим містом. Щоби в дітях пробуджувався артистизм. Тоді їм буде легше жити в наш складний час, розуміти батьків, ставати дорослими. Тому що артистизм – це завжди готовність до пошуку».

Свою готовність до великої сцени та зіркового життя маленькі черкасці демонструють щовечора у стінах драматичного театру.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net