«Пора по парам»! Радіопобачення на «ДАЛМАТИНі»

«Пора по парам». Так вирішило радіо «ДАЛМАТИН» і оголосило конкурс на найкращу пару. За три тижні до 14 лютого, свята всіх закоханих, ді-джеї розпочали розсилати в соціальних мережах інформацію про конкурс. Бажаючі знайти другу половинку заповнюють анкети на радіо, згодом психолог визначає пари на сумісність, і у День Святого Валентина потенційні наречені прийдуть на радіоефір. Серед них оберуть ідеальну пару, яка й буде відзначена особливими призами. Більше про конкурс для неодружених знає Юлія Кропива.

«У пошуку» – таким сьогодні є і її статус. Аліна Карбівнича ні з ким не зустрічається. В анкеті вона сміливо зазначила свій вік, розміри, професію, захоплення та вподобання. Тепер чекає на принца.
Аліна Карбівнича, учасниця проекту «Пора по парам»: «Я дуже надіюсь, чекаю змін. Якщо не буде нічого серйозного, то хоча б розвага. Я думаю, що мені там зарахують те, що я не сиджу, склавши руки, а щось роблю».
Інша учасниця проекту – Олена Нікіфорова – теж хоче влаштувати свою долю. Її попередній досвід говорить про численні невдачі. Сама студентка вже готується до радіопобачення. Вона вірить, що їй підберуть ідеального чоловіка.
Олена Нікіфорова, учасниця проекту «Пора по парам»: «Традиційно 14 лютого сварки, бо кожен щось чекає один від одного, а в результаті не виправдовують надії одне одного».
У Черкасах самотніх чимало. Радіо «ДАЛМАТИН» не створюватиме клуб для одиноких, утім новим проектом самотнім допоможе. Ведучі придумали, як познайомити черкасців і навіть як створити ідеальну пару в радіоефірі. Для втілення запросили психолога-практика. Олена Васильченко передивлятиметься сотні фотографій і читатиме сотні анкет. Вона спілкуватиметься з кожним кандидатом та обере три пари. Саме вони прийдуть 14 лютого на святковий ефір.

Олена Васильченко, психолог-практик: «Хочемо розвінчати міф про те, що подібні проекти-знайомства не мають серйозних результатів. Будь-хто може знайти свою половинку, якщо є велике бажання».
Ольга Касьянова, ведуча радіо «ДАЛМАТИН»: «Ми хочемо впустити на радіо людей. Цього раніше не було на таких проектах. Щоб вони поварилися в цій атмосфері. Ми забезпечимо свічки й інші атрибути для справжнього побачення – амурчики, серця».
У студії на щасливчиків чекатимуть численні конкурси та випробування від ді-джеїв. Кожен учасник отримає подарунки.
Олена Воронкіна, начальник рекламного відділу радіо «ДАЛМАТИН»: «Учасників чекають солодкі призи. Наше завдання – всіх учасників нагородити хоча б невеликими призами. Черкаські заклади (підприємства, кафе, ресторани) відгукнулися, щоб дарувати приємні романтичні презенти. Велика сила кохання заполонила всіх».
Для того, щоб познайомитися та стати ідеальною парою, неодруженим черкасцям варто зайти на сайт радіо «ДАЛМАТИН» і заповнити анкету. Ведучі впевнені, що це перший крок до зустрічі зі своєю половинкою.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net