Популярний український автор технотрилерів читав у Черкасах лекцію з фізики

Про космос та створення світу. Із лекціями до Черкас приїхав Макс Кідрук. Письменник, мандрівник та майстер технотрилерів цікаво розповідав про науку. За таку відповідальну справу взявся, кажуть наші журналісти, щоб популяризувати фізику.

Макс Кідрук, лектор: "Я хочу розвинути ваше уявлення про світ".

Цікаво про науку. Так Макс Кідрук вирішив заохотити черкасців до фізики. Про комети, формули та космічний вибух він розповідав на першій лекції науково-популярного проекту "Квантум".

Макс Кідрук, лектор: "Черкаси виявились шустрішими за Київ навіть і Львів. І сьогодні я починаю цю першу лекцію в Черкасах. Те, що ви сьогодні бачите, це такий уже кінцевий продукт, обточений, обтесаний. Розрахований, я підкреслюю, на всі аудиторії".

Для пояснення складної науки письменник бере прості предмети та відомі аналогії. Все, аби глядачам було зрозуміло. Бо фізика, говорить, не з легких наук. Із такою лекцією у Черкаси приїздить уперше. Хоч бував тут і раніше. І щоразу, говорять організатори зустрічей, Кідрук збирає повні зали.

Людмила Фіть, керівник ГО "Книжковий маестро": "Він подобається, він якісно пише, він якісно працює з аудиторією. І люди дуже відчувають, коли працюють на них. Ну і приїжджає, бо йому у нас подобається. Сьогодні побачимо, наскільки це буде складно для міста".

Справжніх фанів Кідрука науковістю не злякати. Навпаки. Така родзинка заходу лише підсилила інтерес до зустрічі.

Максим Шило, гість заходу: "От саме сама фізика, поєднання книги і науки для мене от дуже таке своєрідне. Я от хочу дізнатися, що воно може собою показати, що воно означає в житті".

Олександра Дзигал, гостя заходу: "Я ненавиджу фізику. В школі я відхрещувалась від неї, як могла. І завдяки Максу я дуже полюбила фізику, оскільки саме на презентації книжки "Жорстоке небо" він там дуже популярно все розповідав і допоміг мені з нею зійтись".

Всього в проекті вісім лекцій. Друга про Зіркові світила. Її в Черкасах лише планують. Але точно знають, що це буде вже наступного року.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут