Попри засуху Черкащина лідирує у зборі зерна

Черкащина буде із хлібом. Аграрії зібрали ранні зернові. Середня врожайність – 37 центнерів із гектара. Традиційно Черкаська область у валовому зборі зернових – серед лідерів у державі. За працю міністр аграрної політики Микола Присяжнюк подякував сільгоспвиробникам. Днями високопосадовець побував на полях Золотоніщини та Чорнобаївщини. Детальніше – в сюжеті Ольги Антонюк.

Цього року хліба буде менше. Проте міністр аграрної політики та продовольства запевняє: хвилюватися не варто. Низька врожайність на зернові культури не лише в Україні, а й у всьому світі. Тож попит на хліб буде високим.

Микола Присяжнюк, міністр аграрної політики та продовольства України:

Володимир Дриженко, директор СТОВ

У збиранні ранніх зернових Черкащина лідирує. За високі показники міністр аграрної політики Микола Присяжнюк дякує аграріям. На сьогодні 70% площ ранніх зернових і зернобобових культур сільгоспвиробники вже зібрали. Середня врожайність – 37 центнерів із гектара.

Микола Присяжнюк, міністр аграрної політики та продовольства України:

Цінова політика на зерно на зовнішніх ринках виросла на 15%, продовжує Микола Присяжнюк. А це означає, що аграрії цього року матимуть стабільний дохід. Загалом сільгоспвиробники області планують зібрати близько 44 мільйонів тонн зерна.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net