Попрацювали перед канікулами

Депутати Черкаської міськради перед канікулами вирішили підтягти хвости. Йдеться про рішення, які через брак кількох голосів, так і не були у свій час ухвалені. Приміром, на цій сесії з легкої руки депутатів Черкаський обласний центр «Світло спасіння» нарешті отримав пільги на оренду приміщення. Так одностайно народні обранці голосували за більшість питань порядку денного. Щоправда, ложка дьогтю все-таки була. Про що сперечалися депутати розповість Вікторія Курченко.

Порядок денний коротший, ніж завжди. Питання до нього «подіставали» з довгого ящика. Мер говорить: невипадково.
Сергій Одарич, міський голова м. Черкаси: «Хотілося б, щоб все-таки наприкінці каденції міської ради, міського голови ми не залишили боргів наступникам, щоб їм не довелося, як нам, розгрібати ті питання, які роками лежали, не могли знайти рішення».
Депутати пропозицією мера надихнулися. Голосували одностайно, поки не дійшли до питання про будівництво на Замковому узвозі культурно-мистецького центру. Народні обранці у свій час «дали добро» на його зведення. Тепер мер – проти. Пояснює: забудовники не запитали думки черкасців. Громадських слухань не було.
Сергій Одарич, міський голова м. Черкаси: «Я зупинив рішення виконкому, відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування». Рішення, зупинене міським головою, виноситься на розгляд пленарного засідання відповідної ради».

Прокурору таке формулювання не сподобалося. Погрожував опротестувати це рішення. Депутати, послухавши суперечку обох, постановили: перенести розгляд цього питання. Натомість за інше голосували тричі. Йдеться про зниження вартості земельної ділянки за драмтеатром. Мовляв, це дозволить забудовникам швидше звести «Фонтан сіті-центр». Депутати в це повірили. Потому взялися за стихійників. Ті напередодні передали до міськради резолюцію. Вимагають скасувати рішення чотирирічної давнини про заборону торгівлі за межами ринків.
Ніна Набокіна, депутат міськради: «Я думаю, що повинна бути соціальна справедливість. Він, як підприємець, повинен законно зайти на ринок, платити все, як потрібно, і не заважати іншим людям ходити по вулицях, по яких зараз пройти неможливо».
Сергій Тимофєєв, депутат міськради: «Нина Андреевна только сейчас говорила, что «пускай идет на рынок». На какой рынок? На любой? На частный рынок частный предприниматель».
Усе ж торгувати, де кому заманеться, депутати вирішили не дозволяти. А насамкінець сесії пригадали про найболючіше питання цього політичного сезону – оголошення конкурсу на оренду «Черкаситеплокомуненерго». Мер проінформував: наразі прокурор вже по другому колу оскаржує це рішення в суді. Тож інвестиції підприємству поки що не світять. Альтернативних джерел тепла не буде. «Черкаситеплокомуненерго» працюватиме на газі. Його ціна невпинно зростає.
Сергій Одарич, міський голова м. Черкаси: «Черкаська ТЕЦ буде надавати тепло значно дешевше для населення за рахунок використання альтернативних джерел, ніж «Черкаситеплокомуненерго». Половина міста буде платити менше на 10-15%, друга половина – більше на 10-15%».
З такими невтішними прогнозами депутати пішли на канікули. Долю міста продовжать вершити вже восени.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут