Поповнення у родині юристів

Сьогодні свято не лише у першачків, а й у студентів-першокурсників. До родини юристів Черкаського навчального центру Одеської юридичної академії приєдналися сто п’ятдесят юнаків та дівчат.

Для Катерини цьогорічне 1 вересня – особливе свято. Сьогодні вона стала повноправною студенткою академії.
Катерина Нечаєва, студентка-першокурсниця: «Для меня это вообще большая честь здесь учится. Я очень рада, что сюда поступила. Этот выбор я сделала правильно».
Претендентів на навчання в академії цього року було чимало.
Володимир Богданов, директор Черкаського навчального центру Одеської національної юридичної академії: «Конкурс був традиційно великий. В нас кожний рік великий конкурс. Ми тут в Черкасах представляємо престижний навчальний заклад Одеську національну академію. В цьому році конкурс був 5 осіб на місце».
Абітурієнти, – говорить Володимир Семенович, – обирали академію, бо відомо, що це гарний старт для майбутньої кар’єри. Та й вартість навчання, порівняно з іншими вишами тут прийнятна.
Володимир Богданов, директор Черкаського навчального центру Одеської національної юридичної академії: «В цьому році ми виконали всі плани ліцензійних обсягів і на очну форму навчання, і на заочну форму навчання, і на післядипломну освіту».
Посвята першокурсників академії у студенти – традиційно святкова.
На урочистостях для студентів і співали. І танком з початком

навчання вітали. А відомі служителі Феміди області давали настанови майбутнім юристам та з ностальгією згадували, як самі колись були першокурсниками.
Микола Лісовий, прокурор Черкаської області: «Ми в свій час також пережили ці хвилини. Я пам’ятаю далекий 1973 рік, коли сам вступав. Тепер ми з вами брати по професії».
Потому хвилююча та довгоочікувана мить для першокурсників – символічне вручення обов’язкового атрибута кожного студента. Аби надихнути студентів на навчання директор Черкаського навчального центру академії особисто вручив юнакам та дівчатам по заліковці.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net