Поплавський у Тальному!

Концерт Михайла Поплавського, народних артистів України та кращих танцювальних колективів країни отримали у подарунок жителі міста Тальне. Співаючий столичний ректор влаштував тальнівчанам грандіозне шоу столичного рівня. На свято завітали і очільники області та району. Говорили цього дня довірені особи кандидата у Президента Віктора Ющенка не лише про культуру, а й про відродження Тальнівського цукрового заводу.

Зала Тальнівського будинку культури вже давно не бачила такої кількості глядачів. Адже концертів тут не було вже давно. На свято прибули і довірені особи кандидата у Президенти Віктора Ющенка. Говорили вони про культурні, соціальні та економічні проблеми. Зокрема, пообіцяли допомогти відродити роботу Тальнівського цукрового комбінату.
Володимир Мовчан, довірена особа кандидата у Президенти Віктора Ющенка: «Дуже добре було б, якби у Тальному запрацював завод, адже це нові робочі місця – 1,500 – 3000 робочих місць».
Питання про відродження комбінату в області розглядають вже давно.
Геннадій Бобов, довірена особа кандидата у Президенти Віктора Ющенка: «Сьогодні завод закладений у банки під 18 мільярдів гривень. Ми вступили нині у переговори з банком, хочемо щоб комбінат був наш. Але є різні підводні течії, які заважають. Тож, завод може бути порізаний на металолом».
Сировина – ще одне важливе питання для повноцінної роботи комбінату. Без неї він не зможе повноцінно працювати. Тож, нині очільники області пообіцяли зробити усе можливе для вирішення цієї проблеми. Потенціал для цього є. Область нині активно розвивається та відроджує потужності підприємств.
Олександр Черевко, голова черкаської ОДА: «Це і хлібоприймальні підприємства, завод по заморожуванню фруктів, процвітає «Канівська птахофабрика».
Далі від промов перейшли до культурної програми. На сцені феєрично з’явився співаючий ректор України. У Тальному Михайло Поплавський почувався, як вдома. Він запевнив: йому однаково приємно виступати як у столиці, так і на сцені Тальнівсього міського будинку культури.
Михайло Поплавський, народний артист України: «Коли я їхав до вас, мене питали – а нащо тобі в селі золотий костюм, то я сказав, що люди мають бачити однаково яскраве шоу як у Києві, так і у селі».
Веселого настрою додали цього дня й інші народні артисти України. До вподоби припав тальнівчанам і виступ відомих танцювальних колективів, які стали лауреатами та переможцями всеукраїнських та світових конкурсів та змагань. Об’єднала артистів і єдина мета. Вони запевнили, що усі готові і надалі боротися за краще майбутнє країни.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net