Попит на квас: на що варто звертати увагу при купівлі прохолодного напою (ВІДЕО)

У спекотну пору люди прагнуть охолодитися . Один із варіантів – прохолодні напої. Найпоширенішим влітку є квас. На що варто звертати увагу та які норми зберігання такого напою?

Наразі у місті Черкаси працює 58 точок, де продають розливний квас. Це традиційний слов’янський напій, який виготовляється способом живого бродіння.

Необхідно відрізняти живий квас, який проходить повну технологію приготування відповідно до рецептури та напій, який виготовляється по скороченій технології з додаванням консервантів, підсолоджувачів, барвників та ароматизаторів. Купуючи квас, щоб освіжитись варто обов’язково звертати увагу на важливі пункти.

Також варто звертати увагу на те, в якій ємності зберігається напій. У ній повинен бути холодильний елемент. Не менш важливо прочитати і етикетку.

Якщо у ньому є підсолоджувачі це також свідчить про відсутність живих мікроорганізмів. Він зберігається довше, але у такого напою відрізняється смак. Фактично усі умови реалізації та зберігання квасу покладаються на виробників та продавців.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут