Політика перемогла романтику в мережі

Інтернет-теревені. У популярній групі «Типові Черкаси», що «ВКонтакті» минулого тижня найбільше обговорювали романтичну пропозицію руки та серця та довибори до Верховної Ради. Що зрештою перемогло – політика чи романтика – дізнаєтеся в нашому вівторковому циклі.

«3»

Із бронзою минулий тиждень полишає тема закриття «Екватора». Площі в торговому центрі стоять вже давно порожні. А тепер з’явилася інформація, що його закриють у перших числах січня. У віртуальних дискусіях подейкують, що там збираються відкрити «рошенівський» завод. Найбільше «типові черкасці» тужать за спортивними магазинами та великою парковкою, де полюбляли погратися у «Форсаж» на своїх автівках. Окремо винесли тему закриття катка. Багато дописувачів говорять, що то був їхній улюблений відпочинок. Крім того, єдиній у Черкасах хокейній команді ніде буде тренуватися. Натомість поціновувачі активного відпочинку закликають виходити на лід на Дніпро.

«2»

Романтика в середмісті. Більше восьми сотень уподобань у «Типових Черкасах» зібрала пропозиція руки та серця. Головний герой відео організував справжній флеш-моб. Спочатку його кохану в центрі міста обдарували квітами з десяток перехожих. Потім з’явився і сам закоханий. Як і годиться, із обручкою та пропозицією.

У коментарях «типові черкасці» вітали закохану пару. Але знайшлися і ті, хто, як завжди, знайшов, до чого прискіпатися. Заздрісникам щаслива наречена побажала щастя в особистому житті.

«1»

Топ-темою минулого тижня очікувано стали довибори до Верховної Ради. У «Типових Черкасах» організували навіть свій екзит-пол. В опитуванні взяли участь майже 5 із половиною тисяч дописувачів. Майже половина з них на вибори не ходили взагалі. Голоси решти розділилися між двома основними кандидатами – Булатецьким і Поплавським. Щоправда, відрив між ними у віртуальному опитуванні значно менший, ніж у реалі.

    

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут