Політична press-party

Черкаси відвідав лідер Компартії України Петро Симоненко. Мета візиту – суто робоча. Уже тиждень головний комуніст країни відвідує міста, аби з’ясувати нагальні проблеми людей. Особливо зараз, коли ситуація в України загострилася. Вчора Верховна Рада не ухвалила жодних рішень щодо законопроектів про підвищення соціальних стандартів. Сьогодні зранку регіонали знову заблокували трибуну. Про своє ставлення до подій у Верховній Раді та в Україні в цілому Петро Симоненко розповів кореспондентам ВІККА-НОВИН.

Вже на початку прес-паті з черкаськими журналістами Петро Симоненко попередив, що розмова буде жорсткою. Мовляв, ситуація в країні напередодні виборів надзвичайно складна. Утім, і це ще квіточки. Криза поглиблюватиметься і надалі, бо влада нічого не робить. Вона, цитую: «вкинула в економіку країни 40 мільярдів гривень емісійних грошей, аби тимчасово зняти напругу у суспільстві і відтермінувати соціальний вибух на післявиборчий період».
Петро Симоненко, лідер Комуністичної партії України: «У них одне тільки на думці – давайте візьмемо кредити у МВФ, розрахуємося з тими, хто давав кредити комерційним банкам, а народу України нічого не залишилося, крім боргів на кілька років наперед».
Ще у жовтні минулого року Комуністична партія запропонувала власний проект антикризових заходів. Згідно з ним, «за вихід із кризи повинні заплатити багатії». А щоб рівень життя простих людей не погіршився, – наголошує Петро Симоненко, – Компартія пропонувала запровадити мораторій на підвищення цін. Можновладці цей проект відхилили, а натомість не запропонували альтернативу.

Петро Симоненко, лідер Комуністичної партії України: «Реально від 110% до 150% індекс зростання цін протягом ось цих 9 місяців. Немає реального зростання доходів, а є реальне зубожіння нашого населення».
Відтак країні, на думку головного комуніста, потрібні докорінні зміни.
Петро Симоненко, лідер Комуністичної партії України: «Це заміна радикальна кримінального олігархічного помаранчевого режиму. Це зупинення приватизації і відсторонення від економіки олігархів, зміна зовнішньої і внутрішньої політики».
Аби протидіяти нинішній владі, комуністи разом із Соцпартією, партіями «Справедливість», «Союз лівих сил» та «Соціально-демократичне об’єднання» створили виборчий блок об’єднаних лівих та лівоцентриських сил.
Наостанок лідер Компартії висловив обурення, що в Черкасах демонтовано пам’ятник Леніну. І запевнив, що особисто проконтролює його відновлення найближчим часом.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net