Подорожам – перерва

Епідемія грипу вдарила по прибутках залізниці. Щодня до черкаських кас повертають близько ста квитків. З початку епідемії найбільш непопулярні напрямки серед черкащан – у бік Львова та Києва. Ці потяги вже більше тижня їздять напівпорожні. Залізниця – збиткує. Утім, поїзди скасовувати не будуть, ціни на квитки не підвищуватимуть. У цьому на залізничному вокзалі запевнили кореспондентку «ВІККА-новин» Вікторію Курченко.

Ельміра Гасанова, черговий помічник начальника вокзалу (по гучномовцю): «Шановні пасажири, вірус грипу А передається від людини до людини».
Ось так тепер зустрічають пасажирів на залізничному вокзалі. З початку епідемії тут вирішили: поінформований – значить захищений. Утім, борються з грипом тут не лише словами, а й шваброю з ганчіркою. Та все ж черкащани намагаються уникнути поїздок.
Ельміра Гасанова, черговий помічник начальника вокзалу: «На цей момент, у зв’язку з епідемією грипу, збільшилося повернення проїзних документів до Львова і до Києва. Приблизно на кожну добу здається по 100 квиточків».
Пасажири, які наважилися подорожувати, – заразитися не бояться. Їдуть у зону епідемії навіть без масок.
Володимир, пасажир потягу «Черкаси – Львів»: «Чого я буду боятися? Я їду до жінки, до дітей. Кого я буду боятися».
Тим паче залізничники переконують: вжили всіх заходів задля безпеки поїздок.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net