«Податкові канікули» суворого режиму!

Черкаські підприємці вимагають обіцяних «податкових канікул»! 8 липня Верховна Рада прийняла Закон про внесення змін до законів «Про Державний бюджет України на 2010 рік» та «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування». Після підписання закону Президентом, підприємці-спрощенці повинні будуть щомісяця додатково сплачувати мінімальний страховий внесок у розмірі 345 гривень. Черкаські підприємці переконані: якщо закон таки затвердять – це стане початком кінця малого та середнього бізнесу в Україні.

Прийняття Верховною Радою нового Податкового кодексу , який вже встигли охрестити «азарівським», цієї суботи підприємцям таки вдалося відкласти. Щоправда, раділи перемозі представники бізнесу не довго. Вже за кілька годин нардепи підготували черговий «податковий» сюрприз – додатковий мінімальний страховий внесок у розмірі 345 гривень.
Сергій Калиновський, співголова ГО «Черкаський бізнес-клуб»: «Нас уговаривают, что эти деньги пойдут на благотворительный цели, в пенсионный фонд, что мы накормим страну, но мы предприниматели видим как это происходит, депутаты как ездили так и ездят на мерседесах, как покупали, так и покупают землю»)
Підприємці застерігають: збільшення податку лише на одну гривню призводить до збільшення вартості продуктів та послуг на 2 гривні. Тож, якщо зміни до законів «Про Державний бюджет України на 2010 рік» та

«Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», а до всього і Новий Податковий кодекс будуть затверджені – ціни на товари непомірно зростуть, а черкаські ринки з часом спорожніють.
Ольга Ракова, голова Ради ГО малого та середнього бізнесу Черкащини: «Основная масса предпринимателей уйдет с рынков и за товаром ездить не будет, вы получите настолько дорогой продукт – это в 2 раза, а то и больше, остальной просто не выдержит таких цен, покупатель не будет ничего покупать, и остануться на рынках только еденицы».
Аналогічно невтішні прогнози і на ринку послуг Черкащини. Вартість пасажирських перевезень у таксі та громадському транспорті однозначно зросте.
Олександр Халявко, голова профспілки таксистів України в Черкаській області: «По нашим подсчетам сама себестоимость подорожает до 3 с половиной – четырех гривен, соответственно цена такси на услуги будет не менее 4 грн/км».
14 липня черкаські підприємці, стурбовані перспективами «заганяння у тінь» і зростанням цін на свої товари та послуги, планують провести під стінами Черкаської облдержадміністрації неполітичну акцію протесту. А вже 15-го лідери громадських організацій вирушать до Києва з вимогами звільнити підприємців від ринкового збору та знизити орендну плату на ринках. Якщо влада пристане на такі умови – підприємці обіцяють сумлінно сплачувати додаткові 345 гривень.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут