Подарунок молодим мамам

Народитися черкасцем – вигідно. Це доводить випадок, який трапився із чотирма новими членами черкаської громади, які з’явилися на світ у День міста Черкаси. Двоє хлопчиків і дві дівчинки отримали від міської влади цінні подарунки. Які саме – знає Світлана Пічугіна.

Одна з найбільш важливих покупок у списку майбутніх батьків — візочок. Він коштує чималих грошей і, на відміну від сорочечок, з яких дітки миттєво виростають, користуватися візочком батьки будуть щодня протягом тривалого часу. Тому подарунок, який підготувала міська влада батькам та їхнім немовлятам, можна вважати дуже доречним. З новим дитячим транспортом пощастило тим дітлахам, які з’явилися на світ саме у День народження міста Черкаси.
Микола Шкарабура, заступник міського голови м.Черкаси: «Ми за те, щоб в нашому місті народжувалися діти, щоб їх було більше. І слава богу, останнім часом, так воно і є, статистика свідчить».
На День міста у двох пологових будинках міста з’явилося на світ четверо малюків. Порівну хлопчиків та дівчаток. Їхні батьки дуже зраділи подарунку міської влади.
Олена Крамаренко, породілля: «Я дуже рада, що я народила свою дочку Олесю,і що мені подарили коляску».
Останнім часом кількість новонароджених збільшується, – зазначив головний лікар пологового будинку.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут