Подаруй життя: дворічний Олег Дубенець потребує допомоги

Далі в нас крик про допомогу родини Дубенців. До їхньої оселі постукало лихо. У дворічного синочка виявили рак. Родина ще й досі не може оговтатися. Вже місяць за життя хлопчика борються лікарі Центру дитячої онкології та гематології. Вони кажуть: шансів на одужання чимало. Бо хворобу виявили вчасно. Та на двобій із раком батьки не мають коштів. Продовжить Вікторія Курченко.

У Центрі дитячої онкології Олежка навчився говорити два нових слова. «Боюся» та «їсти». Перше – викрикує під час процедур, друге – після них. Хлопчик тут уже місяць. Мама пригадує: в сина раптово зник апетит, підскочила температура. Він зблід. Далі були аналізи та страшний діагноз.
Тетяна, мама: «Підкосило ноги і все… Ніхто не міг подумати, що може таке трапитися, жили, будували плани».
Тепер батьки живуть надією. Та щоразу, коли йдуть до аптеки, вона згасає. Ціни на ліки їм не по кишені. Учотирьох живуть на зарплату чоловіка.
Тетяна, мама: «На мої декретні… це дуже смішно… 130 грн. А в тата зарплата зараз 800 грн. То ми зовсім не можемо собі щось дозволить – ні продукти, ні лікування».
Доведені до відчаю, батьки навіть хотіли припинити лікування сина. Не робити фатальний крок умовили лікарі центру.
Ірина Іванова, завідувачка Центру дитячої онкології та гематології: «Более 70 % детей у нас выздоравливают окончательно, главное – не упустить время. Без лечения, к сожалению, дети эти не имеют будущего, они погибают…»

Лікування онкохворих дітей має оплачувати держава. Навіть спеціальна програма є. Але традиційно бракує фінансування. Лікарі не приховують: придбання витратних матеріалів винятково на плечах батьків. Та й це не все.
Ірина Іванова, завідувачка Центру дитячої онкології та гематології: «Химиотерапия для него в настоящее время есть вся. Но если на этапах лечения возникают осложнения и ребенку нужны дополнительные медикаменты, тогда приходится родителям покупать самостоятельно».
Із донорами так само сутужно. За кров, розповідає мама Олега, треба платити чималі гроші. А переливання – життєво необхідне після кожної хімії. У хлопчика Rh IV(+). Родина Дубенців двобій із раком самостійно не виграє. Якщо кожен черкасець знайде у своєму гаманці бодай одну гривню – дворічний Олежка матиме майбутнє.
Телефон мами – 067 479 28 90

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net