Подалі від цивілізації

Риболовля до схід сонця, пісні біля вогнища, ночівля в наметах. Такий відпочинок без благ цивілізації завжди був популярним. Цьогоріч туристів, які проводять відпустку на Дніпрі, стало ще більше. Криза внесла свої корективи. Однак ті, хто навмисне обирає відпочинок в наметах, не зважають на суспільні катаклізми. Для окремих черкаських родин, які вже більше 20 років виходять з дому з рюкзакам, відпочинок на лоні природи став сімейною традицією. І Дніпро не лише приваблює черкаських туристів. Московські гості вже не одне десятиліття проводять на черкаських берегах свою відпустку. Наступний сюжет із циклу «Відпочинок без меж» про туристичне дозвілля.

У родині Олексія Салогуба із Золотоноші кожен знає свої обов’язки: кому рибу вудити, кому дрова рубати, кому юшку варити. Тут не ділять обов’язки на чоловічі та жіночі. Все роблять за згодою і за бажанням.
Олексій Іванович для всіх вудок набрав. Щоб прогодувати 9 людей, треба не один кілограм риби наловити.
Олексій Салогуб, батько-турист: «Рибу ловимо потроху. Тут великої риби немає, дівчатам бички подобаються, бо гарно клюють».
Брат Олексія Василь сьогодні – за кухаря.
Щоб задовольнити усі апетити – потрібно не одну годину чаклувати біля вогнища.
Василь Салогуб, брат-турист: «Та варимо і борщ, і кашу , і шашлики. Он намочили м’ясо, будемо робити барбекю. Їдять всі з апетитом, дома

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net