По старих проблемах – новими кадрами

У Черкасах чергова кадрова рокіровка посадовців. Два тижні тому черкаські даішники отримали нового начальника, тиждень по тому – есбеушники. Тепер черга дійшла до правоохоронців. Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко особисто приїхав до Черкас представити особовому складу нового керівника. За що він звільнив колишнього – Миколу Каплія – дивіться далі у сюжеті.

Чекати міністра, а з ним і нового керівника, черкаським правоохоронцям довелося аж півтори години. Зрештою, до зали таки увійшла делегація на чолі з Юрієм Луценком.
Замість представлення нового керівника черкаського УМВС – на початку повчально-виховна бесіда з правоохоронцями за принципом «і батогом, і пряником». Мовляв, в цілому робота управління позитивна, але…
Юрій Луценко, міністр внутрішніх справ: «Завдання керівництва не в тому, щоби вимальовувати проценти, а в тому, щоби фіксувати реальну картину і пред’являти звинувачення більшій кількості грабіжників, крадіїв та ін.».
Серед іншого, міністра обурює, що з тридцяти економічних злочинів в області – викрито лише дві особи. Це, – говорить Юрій Луценко, – не робота, а її видимість. Отримали на горіхи черкаські міліціонери і за низький відсоток розкриття резонансних справ.
Юрій Луценко, міністр внутрішніх справ: «Серед них замах на навмисне вбивство заступника голови ОДА Овчаренка, вбивство

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут