По книги за новою адресою

Улюблена книгарня за новою адресою. 30 липня відбулося урочисте відкриття одного з найстаріших книжкових магазинів Черкас – Будинку книги. У центрі міста він працював 26 років. Через захоплення приміщення одним з акціонерів книгарні, скарбниця друкованого слова переїхала на вулицю Енгельса. Літературу за смаком у оновленому магазині вибирали і кореспонденти ВІККА-НОВИН.

1 книгарня на кожні 2 тисячі населення. Такий європейський стандарт. В Україні він офіційно в 27, а реально в 50 разів менший. А ще у середньому 85% видань написані мовою сусідньої держави, а ще – майже половина населення взагалі не читають книжок. Тож поява великого книжкового магазину – справді подія. На відкриття добре відомого черкасцям Будинку книги за новою адресою завітали як нові, так і постійні покупці.
Олександр, постійний покупець: «Для себе я зрозумів, що тут завжди є література про усі сфери діяльності людини».
Надія, постійний покупець: «У мене дівчинка вчиться на художника-дизайнера і тут багато дуже мистецької літератури, а мене особисто цікавлять книги про світ людини».
До книгарні, де успішно продається власний бестселер, завітав письменник Володимир Єрьоменко. На його думку, сьогодні в місті гарних книгарень – па пальцях однієї руки можна полічити.
Володимир Єрьоменко, черкаський письменник, літератор: «Что

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net