Півтисячі нелегалів, задіяних у сільгоспроботах, виявили міндоходівці

Міндоходівці жнивують. Півтисячі нелегалів, задіяних у сільгоспроботах, виявили працівники Головного управління Міністерства доходів і зборів у Черкаській області. Вони проводять операцію «Урожай-2013». Уже здійснили понад дві сотні перевірок суб’єктів господарської діяльності. З подробицями Ольга Скорик.

Якщо ви займаєтесь сільгоспроботами і у вас офіційно не оформлені працівники, тоді чекайте в гості міндоходівців. Головне управління Міністерства доходів і зборів Черкащини проводить операцію «Урожай-2013».

Марина Зелена, начальник управління доходів і зборів із фізичних осіб Головного управління Міндоходів у Черкаській області: «Вартість одного гектара множиться на гектари й отримується заробітна плата, яка повинна оплачуватись всім працівникам. У минулому році, коли розрахували це все, то ми вивили з тіні заробітної плати саме 31 млн».

Жнивують міндоходівці й цьогоріч. Уже провели понад дві сотні перевірок серед сільськогосподарських підприємств області. Під час рейдів виявили півтисячі нелегалів. Найбільше таких у Черкаському та Жашківському районах.

Тетяна Проценко, заступник начальника Головного управління Міндоходів у Черкаській області: «Сума легалізованого доходу в цьому році в нас збільшилася майже на 2 млн грн. У минулому році в нас легалізовано 1 млн 400 грн, то в цьому році в нас уже легалізовано 3 млн 400 грн доходу. Тобто заробітна плата, яка була після нашої перевірки задекларована. Людина отримала гарантію того, що те, що вона відпрацювала, отримає і в трудовому стажі, і в пенсійному забезпеченні».

Працівники Міндоходів також виявили понад 2 тисячі фізичних осіб, що використовують земельні ділянки, більше двох гектарів, і вирощують там сільськогосподарські культури.

Тетяна Проценко, заступник начальника Головного управління Міндоходів у Черкаській області: «Ця категорія громадян уже не підпадає під пільгу зі сплати податку з доходу фізичних осіб. І цю кількість людей – 2087 – ми залучили до декларування і до сплати податку з доходів фізичних осіб. Тому на сьогодні додатково отримали за рахунок такого декларування майже мільйон гривень податку».

До органів прокуратури передано матеріали по 28 підприємствах-боржниках. Вони не виплатили своїм працівникам понад сім із половиною мільйонів гривень зарплатні. Щодо несплати податків на доходи фізичних осіб вже порушено 3 кримінальних справи. За результатами операції «Урожай-2013» до бюджету надійшло понад два мільйони гривень.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net