Післявиборчі образи усе більше хвилюють місто

Післявиборчі образи усе більше хвилюють місто. Словесний двобій нещодавно зав’язався між міжнародним спостерігачем та довіреною особою одного з кандидатів у Президенти. Останній водночас є ще й керівником обласного онкодиспансеру, де під час виборів працювала 62 дільниця 198 округу. Міжнародний спостерігач впевнений: лікар використовував адміністративний ресурс та чинив тиск на хворих, закликаючи їх голосувати за певного кандидата. Керівник медзакладу з цього приводу має свою думку.

Спочатку містом пішли чутки про тиск на в’язнів. На щастя, – радіє міжнародний спостерігач Бахтійор Сатторі, – вони не підтвердилися.
Бахтійор Сатторі, міжнародний спостерігач: «За кандидата Тимошенко проголосували 549, за Януковича – 22. Тобто розмови про те, що змушували в’язнів голосувати за одного кандидата – не підтвердилися».
А от вибори в онкодиспансері спостерігача таки вразили.
Плутанина зі списками, дзвінки невідомих із проханням включити до виборчого переліку ще якихось 15 осіб, а головне – перебування керівника медзакладу на дільниці – найбільше вразили спостерігача.
Бахтійор Сатторі, міжнародний спостерігач: «Виникає питання: який інтерес мав Парамонов Віктор до здачі бюлетенів комісією, членом якої він не є?».
Відповідь пана Парамонова спостерігачеві пощастило почути прямісінько на прес-конференції. На неї головний лікар онкодиспансеру теж не забув завітати.

Віктор Парамонов, головний лікар онкодиспансеру: «Коли я був у виборчій комісії, то я там був на правах довіреної особи від кандидата в Президенти. Тоді я відслідковував роботу усіх 69 виборчих комісій 198 округу, а не конкретно якоїсь».
Пан Парамонов також відкинув усі звинувачення щодо тиску, який він начебто чинив на хворих. Він запевнив: у його медзакладі вибори – не головне. Тому ніяких розмов на цю тему із людьми він не проводив.
Віктор Парамонов, головний лікар онкодиспансеру: «У нас стоїть питання життя і смерті, і тимчасові вибори – не важливі. У нас головне – це життя і здоров’я людини!».
Така відповідь міжнародного спостерігача не заспокоїла. Він висував чергові звинувачення у махінаціях.
У підсумку спільної мови опоненти так і не знайшли. Першим приміщення покинули представники медзакладу.
Залишати усе як є міжнародний спостерігач не збирається. І вже пообіцяв приїхати до Черкас ще й на місцеві вибори. Причому не сам, а із іншими колегами. У нього на меті – перевірити не лише хід проведення виборів, а й чесність агітації.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net