«Підкований» центр

Влітку наступного року на площі біля податкової уже працюватимуть виставкові зали, кафе, сувенірні та квіткові магазини. А ще там буде фонтан та сцена. Це все не мрії, – констатує міський очільник, – а факт. На сьогодні на площі біля Податкової адміністрації зводять нову периметральну будівлю. Усю її красу черкасці зможуть побачити 10 липня наступного року. Саме тоді, за договором, забудовники мають завершити всі роботи. Утім, кореспондентка ВІККА-НОВИН Вікторія Курченко вже знає, який вигляд матиме нова площа.

Микола Упир, головний архітектор м. Черкаси: «Площа наша – це як місце, де нібито зуб випав і напівпорожня щелепа. Вона завершувалася 406-квартирним монстром».
Це головний архітектор Черкас говорить про площу біля податкової адміністрації. Тут розташований найбільший довгобуд міста. Вже дев’ятий рік будівельники зводять торговельний центр. Спершу збудували двоповерховий підземний паркінг. Утім, пожежна служба не дозволила так експлуатувати будівлю. Тому паркінг став торговим приміщенням. На цьому пригоди центру не завершилися. Три роки тому тоді ще новий мер міста Сергій Одарич взявся переглянути проект.
Сергій Одарич, міський голова м. Черкаси: «Коли я побачив той проект, то в мене волосся стало дибки. Тому що отут на цій площі передбачалося п’ять підземних виходів. Мало стирчати тут різноманітної висоти шістнадцять вентиляційних виходів, решіток».
Одним словом, площа, за старим проектом, мала б вигляд не кращий за дах будинку. Відтак проект тричі переробляли. І лише півроку тому таки знайшли інвестора, який і торговельно-розважальний центр добудує, і площу облаштує. І найголовніше – підкреслить красу будівель, розташованих поруч.
Сергій Одарич, міський голова м. Черкаси: «Для того, щоб не втратити цю красу і підсилити, зовнішні стіни будуть виконані у дзеркальному стилі. Внутрішній дизайн площі буде також з елементами використання дзеркального скла».
Нова будівля, говорить Сергій Одарич, нагадуватиме підкову. У центрі буде концертний майданчик, узимку тут розміщуватимуть центральну ялинку та ковзанку. Навколо площі розташують паркінг на понад двісті автомобілів. Усе це запрацює 10 липня. На сьогодні забудовники навіть випереджають графік робіт.
Роман Діский, директор фірми-підрядник: «На сегодняшний день ми идем где-то с опережением в 1,5 месяца. Мы вообще работаем тут 2 месяца и 10 рабочих дней».
Скільки коштує новий центр та облаштування площі – підрядники не зізнаються.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net