Під колеса закатають 9 мільйонів гривень

9 мільйонів гривень цьогоріч виділено на ремонт міських доріг. Зважаючи на зношеність дорожнього покриття, що нині становить більше сімдесяти відсотків, у місті вже розпочато роботи з середнього ремонту таких вулиць, як Сумгаїтська, 30 років Перемоги, Пацаєва, Пушкіна та Героїв Сталінграда. Цьогоріч ремонтні роботи, за словами дорожників, виконуються за новими технологіями. Більше про дорожні «ноу-хау» знає Марина Лук’яненко.

Нині ремонтні бригади працюють на зупинках. Ремонт асфальтного покриття біля двох з них вже виконано. На черзі – ще п’ять. Ремонтні роботи на зупинках виконуються за новими технологіями з використанням геотекстилю.
Олексій Леонов, начальник управління вуличної інфраструктури, транспорту та зв’язку МВК: «Геотекстиль – це така сітка, що запобігає продавленості та колійності. Вона допомагає зберегти асфальтне покриття особливо у таку спеку, коли температура цього літа досягає 34 градусів».
Сьогодні з геотекстилем працює уся Європа. Раніше матеріал замовляли за кордоном, нині його постачає вітчизняний виробник – місто Рівне. За словами черкаських дорожників, якість матеріалу аналогам італійського та австрійського виробництва не поступається, натомість ціна значно нижча.
Черкасці про такі дії міської влади відгукуються схвально, однак якість доріг у місті оцінюють на слабеньку четвірку.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net