Під Будинком правосуддя в Черкасах знову мітингували

Голос народу. На мітинг під судом, як і минулого разу, зібралися прихильники й опоненти Сергія Одарича. Перші – під прапорами із символікою міста та «Партії вільних демократів». Інші – із транспарантами з гаслами проти Сергія Одарича. Усього людей зібралося до двох сотень. За порядком слідкували правоохоронці, проте натовп вів себе доволі сумирно. Голосно зустрічали лише прихід позивача.

Сергій, житель м. Черкаси: «Ми прийшли сюди підтримати нашого мера, якого незаконно зняли. Ми вважаємо, що він є достойним мером. Ми знаємо багато фактів, коли він робив багато хорошого для міста, а з тим, що зараз відбувається, ми не згодні».

Андрій, житель м. Черкаси: «Чтоб проголосовать против Одарыча! Потому что я 5 лет уже безработный, не могу вообще устроиться на работу».

Ірина, жителька м. Черкаси: «Я одной мысли с Одарычем. Очень ему благодарна за наши дороги. Он – молодец, он должен быть таким, какой он есть. Я его поддерживаю на 100 %. Пусть такой мер и будет, как Одарыч. Других нам не надо».

Любов, жителька м. Черкаси: «Тролейбуси чому не ходять до «ТЕЦ», хоча б до «Хімволокна»? Садівники-пенсіонери мають тисячу ділянок і повинні ходить із Енгельса пішки туди. Хоч один тролейбус на годину має ходить».

Наталя, жителька м. Черкаси: «Я хочу сказать большое спасибо за то, что он сделал – очень много для молодежи, парки, аллеи, фонари, дороги сделал хорошие».

Під судом мітингувальники простояли до обіду. Потому почали потроху розходитися.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net