Перевіряльні органи штурмують комунальні підприємства Черкас

Перевіряльні органи штурмують комунальні підприємства Черкас. Про це на засіданні експертного клубу заявив керівник «Дирекції парків». Олександр Радуцький скаржиться: з березня підприємству доводиться працювати в бойовому режимі. Вже кілька разів його перевіряли різні управління МВС та СБУ. Аналогічна ситуація і на комунальному підприємстві «ЧЕЛУАШ». Чим викликана така активність перевіряльників – на цих підприємствах не знають, лише припускають. Що саме – знають кореспонденти ВІККА-НОВИН.

Парки Черкас неодноразово опинялися у центрі скандалів. Їх то віддавали в приватні руки, то знову повертали місту. У «дерибані» паркової землі нинішня влада звинувачує тодішню.
Олександр Радуцький, директор КП «Дирекція парків»: «Рішенням від 1.08.95 № 405 (це рішення виконкому, а не сесії), про реорганізацію міського парку культури 50-річчя та парку Перемоги шляхом приєднання їх до орендного підприємства «Черкасизеленгосп».
Це, говорить Олександр Радуцький, фактично означало початок приватизації цих парків. Першими забили на сполох ветерани. У суді вони відвоювали назад парк Перемоги. А от парк 50-річчя так і лишився на балансі «Черкасизеленгоспу». Цьому підприємству до благоустрою парку не було й діла.
У 2006 році тоді ще новообраний мер Сергій Одарич заявив: парки повинні належати черкасцям. Потому були кількарічні судові тяганини. Кожен відвойований парк передавали на баланс «Дирекції парків». Її утворили в 2007.

Олександр Радуцький, директор КП «Дирекція парків»: «На балансі тоді перебувало 70 га. Це був парк Перемоги, 50-річчя та дитяче містечко «Казка». Тоді власні кошти ми змогли заробити 241 тис. грн. На 1.06.10 на балансі – 110 га, працівників 105, заробили 480 тис. грн.».
Утім, з березня підприємству доводиться працювати в бойовому режимі. «Дирекцію парків» штурмують перевіряльники.
Олександр Радуцький, директор КП «Дирекція парків»: «МВС України – управління з боротьби з економічною злочинністю, з організованою злочинністю, Служба безпеки України».
Олександр Радуцький підозрює, що це політичне замовлення давніх опонентів.
Тим часом черкасці ставлять роботі «Дирекції парків» тверду четвірку. Про це свідчать результати нещодавнього дослідження. Студенти одного з черкаських вишів опитали чотири тисячі респондентів.
Марина Волошенко. Начальник відділу комунікацій та зв’язків із громадськістю МВК: «На питання: «Чи підтримують ініціативу міської влади щодо відновлення роботи парків та скверів?» – 3835 респондентів відповіли «Так», 30 – «Ні».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net