Переможці конкурсу “Таланти багатодітної родини” їдуть до Артеку

В Черкасах відбувся обласний етап 7-го Всеукраїнського конкурсу «Таланти багатодітної родини». Аби взяти участь у творчих змаганнях, до Черкас з усієї області з’їхалось близько сотні дітей. Отримати перемогу мріяв кожен, тому учасники викладалися на всі 100 %. Конкурс проходив за багатьма мистецькими номінаціями. Діти демонстрували неабияку майстерність. Вони співали, танцювали, грали на музичних інструментах, вражали роботами художнього та образотворчого мистецтва. До фіналу дійшли найкращі. Саме їм і пощастило вибороти головні призи – путівки до Міжнародного дитячого табору «Артек» та право на участь у заключному етапі цього конкурсу.

Всеукраїнський конкурс «Таланти багатодітної родини» проходить в Україні вже 7-й рік поспіль. Бажаючих взяти участь у цьому цікавому заході з кожним роком стає все більше. Цього року у обласному етапі конкурсу змагалося більше сотні учасників з усіх куточків Черкащини. Підтримати талановитих дітей з багатодітних родин – основна ідея цього заходу.
Ольга Берестянко, Черкаська обл. орг. Союзу жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України»: «Мета нашого конкурсу – охопити якнайбільше дітей з багатодітних родин, які не так багато мають можливості приймати участь в різних конкурсах».
Конкурс складався з багатьох мистецьких номінацій. Хореографія, музика, образотворче, прикладне мистецтво, вокальний жанр – усе, аби якомога більше дітей змогли проявити свої таланти.

Іван Костогриз, голова членів журі конкурсу: «Таланти багатогранні і ми намагаємось, щоб будь-який прояв талану міг знайти свою гідну оцінку, своє відображення у нашому конкурсі».
Учасники конкурсу прагнули не лише проявити себе, в них був ще й непоганий матеріальний стимул для перемоги.
Максим Зеленський, Управління у справах сім’ї, молоді та спорту черкаської ОДА: «Усі переможці поїдуть до Міжнародного дитячого табору «Артек» позачергово отримають путівки».
Кожен з учасників був налаштований лише на перемогу.
Назар Сєдов, учасник конкурсу: «Я обов’язково переможу і поїду до «Артеку».
У результаті творчих змагань, більше тридцяти дітей з багатодітних родин, отримали можливість відпочити в таборі «Артек». Саме там зустрінуться таланти з усієї країни, щоб позмагатися в заключному етапі конкурсу.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net