Переддень фестивалю

Уже завтра Черкаси зафестивалять. У Парку 50-річчя Жовтня розпочнеться фестиваль кам’яної скульптури «Живий камінь». Цьогоріч чотирнадцять скульпторів увіковічнять у камені історію однієї любові. Тож черкащани та гості міста зможуть переконатися, що в камені живе не лише душа, а й любов. Меломанам організатори фестивалю подарують аж сім співочих вечорів. За останніми приготуваннями до фестивалю спостерігала Вікторія Курченко.

У Парку 50-річчя робота кипить зрання.
Олександр Радуцький, директор КП «Дирекція парків»: «Ми зараз з ДОКу перевозимо скульптури і встановлюємо їх на центральній алеї Парку 50-річчя. Робота йде повним ходом».
Скульпторам – учасникам фестивалю – не терпиться взятися до роботу. Поки вантажники працюють – вони вже тут як тут. Першим до роботи береться шполянський скульптор Віктор Крючков. Минулоріч він теж брав участь у фестивалі «Живий камінь». Тоді він увіковічнив у камені енеїдівських «Побратимів». Сьогодні скульптор радіє: працюватиме він на тому ж місці, що й торік. Гарна прикмети, – говорить.
Віктор Крючков, скульптор м. Шпола: «Ще розвантажуємо, але вже беремося до роботи. Ну, натхнення треба реалізовувати. Натхнення є».
Пан Віктор сповнений ентузіазму. Готовий і вночі працювати. Організатори не заперечують.
Митець із Вірменії – Гор Давтян пильнує навіть процес розвантаження

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net